pn - pt: 8:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 16:00
niedziela: zamknięte
ul. Tatarkiewicza 10 B
03-988 Warszawa
tel. (22) 672 04 40

Produkty marki:

 

Marcin Krysiewicz
Lekarz Weterynarii / Specjalista Chorób Drobiu i Ptaków Ozdobnych / Kierownik Przychodni

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ukończyłem specjalizację z zakresu chorób drobiu i ptaków ozdobnych. Stale dokształcam się poprzez  uczestnictwo w sympozjach i różnych konferencjach. W swojej praktyce oprócz psów i kotów przyjmuję również pacjentów egzotycznych oraz gryzonie. Rozpoczynając studia weterynaryjne wiedziałem, że praca ze zwierzętami jest pasjonująca i stanie się częścią  mojego życia.  W wolnych chwilach lubię górskie wędrówki. Latem uwielbiam żeglować, zwłaszcza po  Mazurach, gdzie znam wiele urokliwych miejsc.

 

Dominika Krawiec
Lekarz Weterynarii

Ukończyłam studia. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Studia były moją pasją i spełnieniem dziecięcych marzeń. Od zawsze interesowała mnie medycyna a w szczególności interna, dermatologia i endokrynologia. Miałam to szczęście że mogłam połączyć to zamiłowanie z miłością do zwierząt. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Fascynują mnie koty. Prywatnie jestem właścicielką kota Hawiera i królicy. Uwielbiam gotować, to moja druga pasja. Moją specjalnością jest kuchnia indyjska. Kocham również podróże. Moim marzeniem jest wycieczka do Chin.

 

Jacek Wośko
Lekarz Weterynarii / USG, ECHO (po wcześniejszym zapisie)

Po ukończeniu studiów weterynaryjnych na SGGW w Warszawie od 2006 roku szkoliłem się w European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) z zakresu ultrasonografii jamy brzusznej oraz kardiologii małych zwierząt (Bern, Lizbona, Luxemburg).Współpracuję z kilkunastoma lecznicami weterynaryjnymi w Warszawie i okolicach. Ulubione zajęcia to: podróże, fotografia, muzyka chillout.

 

Urszula Korolczuk
Technik weterynarii

W 2014 roku ukończyłam szkołę policealną na kierunku technik weterynarii w Warszawie. Swoją przygodę związaną z troską o zdrowie zwierząt rozpoczęłam od pracy w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Podczas tego kilkuletniego doświadczenia starałam się otoczyć opieką każdego czworonoga oraz zapewnić każdemu z nich odpowiednią ilość uwagi. Od tamtej pory cały czas wykonuję zawód technika weterynarii . Prywatnie jestem właścicielką suni o imieniu Plomba. Wolne chwilę staram się spędzać na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rowerze czy też pielęgnując własny ogród.  

 

   

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja strony: 07.03.2024
Polityka Cookies   Polityka Prywatności