pn - pt: 8:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 16:00
niedziela: zamknięte
ul. Tatarkiewicza 10 B
03-988 Warszawa
tel. (22) 672 04 40

Produkty marki:

« powrót

Czas pożegnania

Kiedy nadejdzie ten czas...

Dla większości z nas śmierć zwierzęcia jest jak śmierć kogoś najbliższego. Problem trudny i niestety niemożliwy do ominięcia. Zwierzęta  odchodzą z różnych powodów, często przedwcześnie lecz  co dalej? Co z naszym czworonożnym Pupilem  po śmierci?

Celem Parku Pamięci jest służba człowiekowi i jego zwierzęciu w trudnym okresie związanym z odchodzeniem naszych Małych Przyjaciół.

Kremacja polega na spopieleniu zwłok  zwierzęcia w specjalistycznym zakładzie. Cały proces kremacji ma taki sam przebieg jak kremacja człowieka a piec, w którym przeprowadzamy usługę jest zaprojektowany dla krematoriów małych zwierząt.

Jednym z ważniejszych zagadnień poruszanych przez właścicieli jest bycie przy zwierzęciu w czasie kremacji. Oczywiście zawsze dajemy taką możliwość każdemu, kto będzie chciał uczestniczyć w całym procesie lub w samym ułożeniu zwierzęcia.

Wybór urn jest bardzo szeroki. Na niektórych umieszczane są figurki psa lub kota, inne ozdabiane są odciskami zwierzęcych łapek.

Wyjątkowa pamiątka. Diament "Zawsze Razem" to osobista pamiątka zrodzona z miłości do ukochanego stworzenia. Każdy diament jest inny i unikalny, tak jak unikalny i wyjątkowy jest każdy z naszych zwierzęcych towarzyszy.

Diament "Zawsze Razem" jest w całości cząstką Twojego Czworonożnego Przyjaciela. Z czego powstaje diament? Jest w całości tworzony z sierści lub prochów zwierzęcia bez żadnych innych dodatków.

Szczegóły dostępne w Centrum dr Seidla, tel. (22) 672 04 40

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja strony: 07.03.2024
Polityka Cookies   Polityka Prywatności